Anasayfa

Kitapi defterlerimiz hazır

2 yıl önce
Hasan Civelek

Kitapi'ye destek olmak ister misiniz?

Ücretsiz kütüphane yazılımı projemiz Kitapi 1 yılı aşkın bir süredir hızla ilerliyor. Her gün yeni üyelerimiz, yeni kütüphanelerimiz kayıt oluyor. Kitapi kullanıldıkça biz çok mutlu oluyoruz.

Kitapi'yi geliştirmek ve kullanıcılarımıza daha faydalı olabilmek için bir çalışma içerisine girdik ve Kitapi markalı haftalık masa ajandası ürettik. Bu Kitapi Haftalık Masa Ajandası ürünümüzden satın alarak hem kullanışlı, pratik ve Kitapi'ye mahsus bir ajandaya sahip olabilir hem de projemize destek sağlayabilirsiniz.

Defterlerimiz mavi ve turuncu olmak üzere iki ayrı renkte üretildi. Üzerinde 32 cm'lik bir cetvel bulunan toplam 55 yaprak vardır. Yaprakların arkası beyazdır ve kolayca kopartılabilir. 

Bilgisayarınızın önüne veya masanızda fazla yer kaplamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bir haftalık ajandanız bittiğinde sayfayı koparıp beyaz olan arka kısmını karalama olarak kullanabilirsiniz.

Defterlerimizi tek tek alabileceğiniz gibi daha ekonomik olmak üzere 5'li veya 10'lu setler halinde satın alabilirsiniz.

Tek bir defterin fiyatı 5 TL'dir, 5'li set olarak almak isterseniz 23 TL'dir. Bu ikisinde defterler ödemeli olarak kargolanacaktır.

Eğer 10'lu set halinde almak isterseniz fiyatı 45 TL'dir ve kargo ücreti ödemezsiniz.

Ürün detaylarını Kitapi'nin basın ve sosyal medya sponsoru BT Magazin sitesinden inceleyebilirsiniz.

Siparişlerinizi BT Magazin üzerinden verebileceğiniz gibi aşağıdaki banka hesabımıza ödeme tutarlarını göndererek ve dekontunu hcivelek@kitapi.net adresine mail atarak da yapabilirsiniz. 

Banka Hesap Bilgisi:

Hasan Civelek

T. Garanti Bankası A.Ş.

1175 - 6693582 

iban: TR370006200117500006693582

Kitapi Haftalık Masa Ajandası - Mavi

Kitapi Haftalık Masa Ajandası - Turuncu

Kitapi Haftalık Masa Ajandası 5'li Set - Mavi

Kitapi Haftalık Masa Ajandası 5'li Set - Turuncu

Kitapi Haftalık Masa Ajandası 10'lu Set

Yorum Yazın

Kitapi üyesi iseniz lütfen giriş yaparak yorum bırakın. Giriş Yap
 
 
 
Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır. Email adresiniz görüntülenmeyecektir. Yorumlardan yazarı sorumludur.

Henüz hiç yorum yok :(